Skip to main content

DL 2014 2.kolo

DL 20104 .kolo_.jpg

V sobotu jsme odjížděli do Hranic na druhé kolo dorostenecké ligy s jasným cílem – uhájit postupovou pozici do finálové skupiny a nejlépe se probojovat z prvního místa. To první se nám podařilo s přehledem, to druhé nám těsně nevyšlo – i když si myslím, že jsme pro to udělali maximum. Finálové resumé je postup z druhého místa, když jsme zaostali za týmem Železo Hranice v celkovém součtu obou kol při stejném počtu bodů pouze o horší skóre.

Víkendové druhé kolo nám přineslo 5 vítězných zápasů, které ovšem nebyly bez chybiček. Párkrát jsem musel zvýšit hlas, pár vlasů mám šedivějších, ale to už tak u sportu bývá. Sestava byla téměř kompletní a i ti, kteří byli momentálně na marodce jeli povzbudit ostatní kluky, za což jim patří obrovský dík. Speciální kapitolou je, zapisovatel, podavač tužek, desek, masér, psycholog a já nevím co ještě v jednom slečna ZŘ, která výrazně přispěla k dobré náladě a pohodě v týmu. Ocenil bych i ty, kterým se nedařilo nebo se nedostali na tatami za to, že dokázali přijmout svou týmovou roli. (speciálně Michal Mátl)

Nejdřív se zastavím u negativ, to mi jde jak jste si možná mohli všimnout lépe. Pan JH bude jezdit na závody o hodinu dříve, aby ještě při začátku turnaje nespal!!! Pan CP se nebude divit jak je možné že prohrál, ale příště vyhraje!!! Pan DB se nebude bát dělat chvaty na 100%!!! Pan PŠ bude dělat víc chvatů a bude aktivnější v kumi kata!!!Pan RJ bude mít víc toustů :-))) No a nakonec mi přišla ráno jedna omluvenka na poslední chvíli, kdy nejmenovaný mladík údajně přejel zajíce na kole – tak jsem alespoň hned měl lepší náladu :-)

No a teď to pozitivní – jinak to bylo dobrý, kvalitní týmová práce, vynikající manažer.Lukáš Kratochvíl se předvedl hned při svém prvním startu vítězným zápasem, Igor Bajo se dokázal vrátit ze školního výletu o den dříve a vyhrál nám dva zápasy. Posila z Liberce Václav Žemla 5 vítězných zápasů – , stejně tak Zlín a Lukáš Janiš – děkujeme. (a stačilo)

Sestava týmu:

50kg Janiš Lukáš, Kratochvíl Lukáš

55kg Žemla Václav

60kg Neobsazeno (Cinádr – zajíc)

66kg Švec Pavel, Letzel Filip

73kg Vašina Michal, Bradáč Dan, (Mátl Michal)

81kg Holčapek Jiří, Panfili Calin

90kg Ježek Roman

+90kg Bajo Igor

fyzioterapeut – Řeháková Zuzana

maskot – Jarda

Kompletní tabulku najdete na www.czechjudo.cz

Díky všem, a náš cíl pro letošní rok v této dlouhodobé soutěži je jasný – minimálně zopakovat výsledek, který v Benešově dosáhly dorostenky při MČR družstev. Byl bych borci nerad, kdyby se Vám posmívaly, že dopadly líp…

Slušná práce, tak snad ta

Obrázek uživatele Pele

Slušná práce, tak snad ta placka vyjde:-)

To musí vyjít. Kluci jsou

To musí vyjít. Kluci jsou super! Moc gratuluji!