Skip to main content
Soutěže nejmladší věkové kategorie Mláďata.

TURNAJ PŘÍPRAVEK – Duben

Přípravky_duben.JPG

Tuto sobotu 13. 4. se konal na hale SKKP další turnaj přípravek. Zúčastnilo se ho 120 závodníků z 18 klubů České i Slovenské republiky. Z našeho oddílu přišlo změřit své síly celkem 32 judistů a judistek, z čehož mám velkou radost.

GP Pezinok, Slovensko

V sobotu dne 23.3.2019 se konal 31. ročník Slovenského poháru „GP Pezinok dorostu, starších, mladších, mini a super mini žákův a žákyň“.

Turnaj byl velmi dobře obsazený. Celkem přijelo 841 judistů a judistek jak z ČR, tak i z ostatních sousedních zemí (POL,HUN,AUT,GER aj…).

VC Veselí na Moravou

Velká cena Veselí nad Moravou pro mláďata, ml. žáky a st. žáky.

Soutěž byla důležitá především pro ml. žáky a to vzhledem k faktu, že byl turnaj bodovací. Z našeho oddílu přijelo 18 závodníků, celkový počet se vyšplhal na 293. Musíme uznat, že oproti podzimnímu turnaji na stejném místě, byla tentokrát organizace perfektní.

Celkem se i dařilo viz výsledky níže.

Mistrovství Euroregionu Beskydy

Raškovice_2019.JPG

V sobotu 2. 3. 2019 se devět zástupců z našeho klubu zúčastnilo v Raškovicích již 20. ročníku Mistrovství Euroregionu Beskydy. Turnaj byl dobře zorganizovaný a zápasilo se na pěti tatami za účasti závodníků z Česka, Slovenska a Polska. Podařilo se nám vybojovat celkem 8 medailí. Rád bych všechny pochválil za nasazení, ale pořád je na čem pracovat:-)

Radim

Telč

Telč_2019.JPG

V sobotu jsme se zúčastnili turnaje v Telči. Z našeho oddílu se turnaje zúčastnilo celkem 7 závodníků, kterým se podařilo vybojovat 5 zlatých a 1 stříbrnou a bronzovou medaili. Tentokrát musím všechny pochválit nejen za umístění, ale i za předvedené výkony.

Radim Preis

Trénink rodičů s dětmi

Posted in
Přípravka_02_19.JPG

Ve středu 6. února s námi rodiče dětí z PŘÍPRAVKY absolvovali trénink. Za sebe i své kolegy je musím moc pochválit – všichni to zvládli skvěle.

Šampionát Moravy mláďat

Posted in

V sobotu dne 1. prosince se uskutečnily závody ve Veselí nad Moravou. Soutěže se zúčastnili chlapci a dívky ročníků 2011 – 2009 v celkovém počtu 200.

VÁNOČNÍ TURNAJ města Mohelnice

V sobotu dne 24. listopadu jsme se zúčastnili „Vánočního turnaje v Mohelnici“ mláďat, ml. žáků a str. žáků. Turnaj byl velmi dobře obsazený, nechyběli judisté z Rakouska, Německa a Polska. Celkový počet závodníků a závodnic se vyšplhal na 260.

Z našeho oddílu se závodů zúčastnili:

1. Špička Matěj 4/0 – 1. místo
  2. Špičková Sofie 3/1 – 2. místo
  3. Rafaylov Arsenyi 1/3 – 3.

Pohořelice

Pohořelice_2018.JPG

V sobotu 27. 10. 2018 jsme se vydali na turnaj do Pohořelic. Z našeho oddílu se zúčastnilo celkem 16 závodníků, kterým se podařilo vybojovat celkem 14 medailí. V celkovém hodnocení družstev jsme se umístili na krásném 2. místě, za které jsme obdrželi pohár a krásný velký dort.

VKV JUDO CUP Tvrdonice

TJ SOKOL TVRDONICE ODDÍL JUDO pořádal v sobotu 13.10.2018 VKV JUDO CUP, kterého se zúčastnilo celkem 160 dětí z různých oddílů převážně však z Jihomoravské­ho kraje.

Přenesli jsme se přes počáteční problémy s organizací závodů, přes špatné rozlosování a nakonec jsme si odvezli celkem 4 zlaté, dvě stříbrné a jedno bronzové místo.