Skip to main content

O Judu

Články obecně o judu jako o bojovém umění.

GP Pezinok, Slovensko

V sobotu dne 23.3.2019 se konal 31. ročník Slovenského poháru „GP Pezinok dorostu, starších, mladších, mini a super mini žákův a žákyň“.

Turnaj byl velmi dobře obsazený. Celkem přijelo 841 judistů a judistek jak z ČR, tak i z ostatních sousedních zemí (POL,HUN,AUT,GER aj…).

VC Veselí na Moravou

Veselí nad Moravou 2019_1.jpg

Velká cena Veselí nad Moravou pro mláďata, ml. žáky a st. žáky.

Soutěž byla důležitá především pro ml. žáky a to vzhledem k faktu, že byl turnaj bodovací. Z našeho oddílu přijelo 18 závodníků, celkový počet se vyšplhal na 293. Musíme uznat, že oproti podzimnímu turnaji na stejném místě, byla tentokrát organizace perfektní.

Celkem se i dařilo viz výsledky níže.

VKV JUDO CUP Tvrdonice

TJ SOKOL TVRDONICE ODDÍL JUDO pořádal v sobotu 13.10.2018 VKV JUDO CUP, kterého se zúčastnilo celkem 160 dětí z různých oddílů převážně však z Jihomoravské­ho kraje.

Přenesli jsme se přes počáteční problémy s organizací závodů, přes špatné rozlosování a nakonec jsme si odvezli celkem 4 zlaté, dvě stříbrné a jedno bronzové místo.

V kategorii mláďat jsme prohráli jen dvě oproti patnácti vyhraný

Den náborů - Kraví Hora

Posted in
stažený soubor (1).jpg

V sobotu jsme se zúčastnili akce konané městskou firmou STAREZ s názvem Den náborů. Jako mnoho dalších brněnských oddílů jsme se zde prezentovali a široké veřejnosti ukázali základy našeho sportu.

Vyhlášení nejlepších klubů pro rok 2016

Posted in
Vyhlášení 2016.jpg

V Olomouci se poslední víkend v lednu vyhlašovala anketa kluby roku 2016. Judo SKKP Brno dokázalo zvítězit v kategorii dorostu a obsadit druhé místo v celkovém hodnocení klubů. Na přiložené fotografii přebírá ocenění předseda klubu RNDr. Jiří Pálka z rukou předsedy svazu Mgr. Jiřího Dolejše. Tak příští rok ještě o stupínek výš :-)

Klubový kalendář 2017

Posted in
Logo

V kanceláři číslo 208 je k nahlédnutí klubový kalendář pro rok 2017. V případě zájmu si jej můžete zakoupit za cenu 400Kč. Originální, kvalitní, dělaný s láskou k našemu sportu a klubu :-)

Sportu zdar JS

Sportlife 2016

Posted in
Sportlife.jpg

Jako každoročně se i letos prezentoval náš klub na veletrhu Sportlife, který se konal na brněnském výstavišti.

Nabídka klubového oblečení

Posted in
IMG_0016.jpg

Ahoj všichni :-)

pokud nevíte co pořídíte Vašim dětem pod stromeček :-), dovolujeme si Vám nabídnout možnost zakoupení klubového oblečení Judo SKKP Brno. V nabídce máme pánskou a dámskou kolekci od Německé firmy KEMPA. Jedná se o šortky, tričko a teplákovou soupravu – viz přiložená fota. V případě zájmu se dají objednat velikost XS až XXL samozřejmě i jednotlivě.

Seminář Jiu Jitsu

Posted in
Jiu Jitsu.jpg

V neděli 24.4. se v Dojo na sportovní hale Vodova uskuteční seminář Jiu Jitsu pod vedením pana Milana Haška. Pokud máte kdokoliv zájem, jste vítáni. Veškeré info v příloze :-) Sportu zdar Jarda

DL 2016 - 1.kolo

1.jpg

Vstup do sezóny dorostenecké ligy v Ostravě proběhl jak se patří. Náš tým byl sice oslaben o našeho blaženého trenéra, ale i přesto jsme to zvládli. Vyhráli jsme všechny zápasy a zároveň i první kolo.

Syndikovat obsah