Na VC Pardubic obsadil pěkné 2.místo Filip Špaka v kategorii dorostu +90kg

Posted in

V Bielsko Biale proběhl o víkendu další díl světové série kadetů.

ČP Jablonec U18, U23

Posted in

O víkendu proběhl v Jabloneci další díl série Českého poháru – v kategoriích U18 a U23 jsme se prezentovali těmito výsledky:

U18

52 kg Chrástová Katerina 2/2 5.místo

60 kg Hotový Prokop 0/1 bez um.

VC Ludvíka Daňka U18

Posted in

V sobotu si naši dorostenci odskočili do Prostějova na Velkou cenu Zdeňka Ludvíka. Dopadlo to výborně a všem medailistům moc gratuluji.

ECC Teplice U18, ECC Lignano U21

Posted in

Dnes bojovali naši mladí reprezentanti na dvou frontách.

ČP Hranice U18 a U23

Posted in

Pod odborným dozorem nové posily v trenérském týmu jsme absolvovali v Hranicích na Moravě Český pohár jednotlivců. V kategoriích U18 a U23 se celkově představilo 17 našich závodníků a tito získali jednu zlatou a čtyři bronzové medaile. Celkové výsledky turnaje najdete zde: https://www.czechjudo.org/…va-u13-a-u15

9. GRAND PRIX BANSKÁ BYSTRICA

Posted in

V sobotu 5. 3. 2022 jsme se zúčastnili 9. ročníku GRAND PRIX BANSKÁ BYSTRICA. Turnaje se zúčastnilo celkem 450 závodníků z 8 zemí. V kategorii dorostenců v hodnocení družstev jsme se umístili na 10. místě. Z našeho oddílu přijelo bojovat o medaile šest dorostenců. Rád bych pochválil všechny za bojovné výkony, i když na medaili dosáhli jen dva.

Pohár nadějí Olomouc U18+muži

Posted in

Pohár nadějí v Olomouci byl prvním kontrolním vstupem do této sezóny. Jedinou medaili vybojoval Matěj Varmužka, stali jsme se ovšem sběratelé pátých míst :-(

Výsledky muži:

Pavel Švec 7.místo 2/2

Petr Mladý bez um.

DL 2021 - skupina o udržení :-(

Posted in

V našem Doju dnes proběhlo další kolo DL – tentokráte skupina o udržení. Ve všech našich zápasech jsme zvítězili a obsadili pro letošní rok celkové 7.místo. Děkuji všem za předvedené výkony, rodičům za podporu a mým asistentům za asistenci.