Muži / Ženy

Soutěže věkové kategorie Muži / Ženy.

OTC Nymburk

Posted in

V Nymburku právě probíhá každoroční OTC. Letos, v olympijském roce, je účast mimořádně kvalitní :-) Plejádu Mistrů světa a olympijských vítězů doplňují také naši Petr Mladý a Tomáš Waldsberger – tak kluci s chutí do toho, sportu zdar pořádně mákněte!!!

SKKP olllle :-)

Jarda

Grand Prix Linz - muži

Posted in

Víkendový turnaj Grand Prix v Linci, který byl zejména zásluhou Lukáše Krpálka pro české judo velmi úspěšný, absolvoval také náš závodník Petr Mladý. V kategorii do 81kg, která byla obsazena 56 závodníky narazil v prvním kole judistu z Velké Británie Lachlana Moorheada.

European open muži - Petr Mladý

Posted in

Maďarský Gyor hostil European open mužů, kde se ve váze do 81kg představil Petr Mladý. Ten bohužel ve svém prvním zápase podlehl po prodloužení svému soupeři z Kazachstánu a byl vyřazen :-( Další možnost se ukázat bude mít Mlaďas za 14dní ve Varšavě :-)

Sportu zdar, Vamos SKKP

Jarda

USK Cup - muži + VT

Posted in

V sobotu 3.2. se v Praze uskutečnil již tradičně kvalitní turnaj pro kategorii mužů a žen – USK cup 2024.

MČR muži - Praha

Posted in

O víkendu se konalo v Praze MČR mužů a žen pro rok 2023.

Extraliga muži jdeme do finále

Posted in

Extraligový tým Brna má za sebou poslední kolo základní části. Postupujeme z druhého místa, což lze hodnotit jako dobrý, leč ne vynikající výkon. Ostravu jsme opět přejeli 5:0, ale s Litoměřicemi jsme prohráli 2:3. Důvod je prostý, Ivan je na plusku prostě nechutně lehkej a chybí mu tam tah koňského povozu. V utkání s Ostravou se skvěle uvedl nováček týmu Matyáš Vykoupil, který své utkání vyhrál na ippon a všem přinesl jasný vzkaz, že mládí je tu a nehodlá hrát doplňkovou roli. S Liťákem se skvěle zapral Wálec, který ve váze do 73kg na ippon porazil Bydžovského a přispěl tak k potřebnému stavu 2:2 před posledním utkáním. Duel těžké kategorie Petr I. vs Mašek L. potom bohužel dopadl pro Lukáše Maška, který v první fázi utkání scoroval wazari a utkání si až do závěru pohlídal. Útěchou nám snad může být, že i postup z prvního místa ve skupině by pravděpodobně naše pozice nezlepšil. Na pomocné body nestačíme na ostatní dva vítěze dalších skupin, kteří tak budou nasazení do finálových bojů. Finále extraligy proběhne naprosto unikátně na domácí půdě v Brně a to 17.12.2023. Boje budou těsné jako vždy. Domácí tým má skvělou příležitost zazářit před domácím publikem. Pokud ale máme pomýšlet na medaile, budeme potřebovat vynikající výkon, ten dobrý stačit nebude. Čas na přípravu by byl ;-)

Posted in

V sobotu proběhlo v Hradci Králové druhé kolo 1.ligy mužů.

EXL muži 1. kolo

Posted in

BRNO do nového ročníku vstoupilo pěkně zostra

Pro tento rok se netajíme finálovými ambicemi. Kdo by se po loňském výkonu také divil. Vyhrávání jsme si oblíbili a nehodláme v tom končit. První kolo této sezóny nám ale opět připomnělo, že ani loňský mistr nemá nic jisté. Extraliga je ostrá, zápasy vyrovnané a vítězství vyžaduje top formu i případnou trochu štěstí.

1.liga muži

Posted in

V Ostravě se v sobotu konalo první kolo 1.kolo druhé nejvyšší týmové soutěže mužů. Náš “B” tým složený z mladých závodníků obsadil 4.místo ze šesti družstev s bilancí tří proher a dvou výher.

OTC Nymburk - muži

Posted in

Celý tento týden strávili naši borci na mezinárodním OTC v Nymburku, které jim sloužilo jako kvalitní příprava před juniorským turnajem kategorie European cup v Poznani. Třetím do party a bohužel chybějícím na fotce byl Petr Mladý, který se hned na prvním tréninku zranil a musel odcestovat. Tímto mu přejeme brzké uzdravení a navrat na tatami …