Skip to main content

Soutěže a výsledky

Soutěže, turnaje, ligové zápasy - informace o účasti a výsledcích našich závodníků na jednotlivých soutěžích. Prosím vyberte věkovou kategorii v pravém menu.

OTC Nymburk

Posted in

V Nymburku právě probíhá každoroční OTC. Letos, v olympijském roce, je účast mimořádně kvalitní :-) Plejádu Mistrů světa a olympijských vítězů doplňují také naši Petr Mladý a Tomáš Waldsberger – tak kluci s chutí do toho, sportu zdar pořádně mákněte!!!

SKKP olllle :-)

Jarda

Grand Prix Linz - muži

Posted in

Víkendový turnaj Grand Prix v Linci, který byl zejména zásluhou Lukáše Krpálka pro české judo velmi úspěšný, absolvoval také náš závodník Petr Mladý. V kategorii do 81kg, která byla obsazena 56 závodníky narazil v prvním kole judistu z Velké Británie Lachlana Moorheada.

European open muži - Petr Mladý

Posted in

Maďarský Gyor hostil European open mužů, kde se ve váze do 81kg představil Petr Mladý. Ten bohužel ve svém prvním zápase podlehl po prodloužení svému soupeři z Kazachstánu a byl vyřazen :-( Další možnost se ukázat bude mít Mlaďas za 14dní ve Varšavě :-)

Sportu zdar, Vamos SKKP

Jarda

ECC Follonica U18 - Ondřej Foukal

Posted in

V italské Follonice nastoupil na tatami v rámci turnaje Evropské série kadetů Ondřej Foukal. V kategorii do 90kg si vedl skvěle a se zápasovou bilancí 4/1 obsadil 3.místo!!! Obrovská gratulace

Jarda

USK Cup - muži + VT

Posted in

V sobotu 3.2. se v Praze uskutečnil již tradičně kvalitní turnaj pro kategorii mužů a žen – USK cup 2024.

Mikulášký turnaj pro děti - Malá Bedýnka

Posted in

Ve středu proběhl každoroční klubový turnaj pro naše nejmenší, který byl spojený i se speciální návštěvou, která se přišla na děti podívat :-)

Při této příležitosti jsme také ocenili nejlepší závodníky klubu jednotlivých kategorií :-)

Moc děkujeme všem rodičům za velkou účast, za dodání občerstvení a doufáme, že se akce všem líbila…

S pozdravem za Judo SKKP Brno Jarda

Koroška Open U16, U18

Posted in

Z velmi pěkně zorganizovaného, ale hlavně kvalitně obsazeného turnaje ve Slovenijnem Gradci (Koroška open) si domů bohužel medaili nevezeme :-( Nejblíže k ní byl Adam Jakš, který však svůj zápas o bronz prohrál…

Výsledky kategorie U18:

73kg Matěj Pospíšil 7.místo 3/2 – pěkný výkon

81kg Adam Jakš 5.místo – měl na víc

90kg Ondřej Foukal bez um.

MT Levice U18, U21

Posted in

V sobotu jedna skupina našich borců vyjela pod vedením Matěje Hoskovce do Slovenských Levic na mezinárodní turnaj do slovenských Levic. Níže přinášíme výsledky: