Skip to main content

Exhibice

Naše ukázky z exhibicí na sportovních festivalech, "veletrzích", a veřejných vystoupeních. Zahrnují například Sportlife, Sporťáček, Brno v pohybu.

BUDOSHOW 2015 + VIDEO

Posted in
IMG_20151025_180355_0.jpg
V neděli 25. 10. 2015 jsme se zúčastnili 18. ročníku Budoshow, kterou tak jako i v loňském roce moderoval Jakub Kohák. Protože se jedná o největší přehlídku bojových umění v České republice, měli jsme možnost zhlédnout jak již tradiční bojová umění jako je samozřejmě judo, tak i ty méně známá.

Calin bohužel neuspěl v grapplingu

Posted in
one dir.jpg

V neděli se v rámci brněnské veletržní akce SPORTLIFE přihlásil Calin do nadupané vyřazovací pyramidy v grapplingu. Grappling je velice podobný našemu randori na zemi, s tím rozdílem, že zápasníci nemají kimono. Calin bohužel nestačil na ostrého borce Bena Cristovaa a vypadl tedy v prvním kole. Ben ho krutě uškrtil.

BUDOSHOW 2015 - pozvánka

Posted in
Dobrý den / ahoj,
dovolte mi, abych Vás pozval na největší přehlídku bojových umění v České republice, které se také aktivně zúčastníme. BUDOSHOW BRNO 2015 se bude konat v neděli 25. 10. v nové hale na Vodove. Letošním moderátorem je jako v minulém roce herec a režisér JAKUB KOHÁK. Všichni jste srdečně zváni.
Radim Preis

Festival sportu - „Sporťáček 2015“

Posted in
sportacek11.jpg
V sobotu jsme se zúčastnili festivalu sportu pro děti, který se konal pod názvem „Sporťáček“.

Večer splněných přání v ZOO

Posted in
ZOO_05_2015.JPG

V pátek 5. 6. 2015 jsme se zúčastnili již tradičního večera splněných přání pro chronicky nemocné a handicapované děti, který se konal v ZOO.

Sportlife 2014

Posted in
Sportlife.jpg

V neděli jsme se aktivně zúčastnili veletrhu Sportlife, který se koná každoročně v tomto termínu na brněnském Výstavišti. Na stánku našeho partnera – Jihomoravského kraje, jsme dostali možnost prezentovat náš oddíl v neděli v čase oběda mezi 12. a 13. hodinou. Na tatami jsme vydrželi cca 40.minut, z nichž jsme 15 minut předváděli techniky juda, základy akrobacie a cvičné zápasy.

BUDO SHOW BRNO 2014

Posted in
poster _budoshow_2014_0.jpg
Dobrý den / ahoj,
dovolte mi, abych Vás pozval na největší přehlídku bojových umění v České republice, které se také aktivně zúčastníme. Hlavní hvězdou letošní Budoshow bude Hwang Su Il (6.DAN) z Japonska, s kterým se zájemci mohou osobně setkat na semináři.

SEMINÁŘ se bude konat v sobotu 18. 10. 2014 v TJ TESLA Brno na Lesné.
BUDOSHOW BRNO 2014 se bude konat v neděli 19. 10. 2014 od 15:00 do 18:00 v nové hale na Vodove.
Odkazy na akci http://www.facebook.com/budoshow a http://www.budoshow.com

Všichni jste srdečně zváni.
Radim Preis

Brněnské a kuřimské judo na slavnostech města Kuřimi

Posted in

V pátek 13.6. se v Kuřimi konaly slavnosti u příležitosti padesátého výročí povýšení na město. V rámci této akce se uskutečnil hodinový blok exhibicí bojových sportů, které nějakým způsobem v Kuřimi působí. A tak samozřejmě došlo i na judo, jelikož náš oddíl již třetím rokem provozuje dvě tréninkové skupiny právě v Kuřimi.

Večer splněných přání v ZOO, aneb fronta na kimona.

Posted in
ZOO_06_2014.JPG

V pátek 6. 6. 2014 jsme se zúčastnili již tradičního večera splněných přání pro chronicky nemocné a handicapované děti, který se konal v ZOO. Pro děti jsme připravili ukázky juda s možností vyzkoušet si i judo samé. Počasí nám přálo a zájem byl opravdu veliký. V průběhu akce jsme měli dvě exhibiční vystoupení, ale po většinu večera měli návštěvníci možnost si vyzkoušet judo na vlastní kůži, což se setkalo s velkým úspěchem. Přestože jsme měli k dispozici poměrně velký prostor, bylo na tatami neustále plno.

Exhibice v ZOO / páteční trénink zrušen

Posted in
Logo velké.jpg

V pátek 6. 6. 2014 budeme pořádat exhibici v ZOO na již tradičním večeru splněných přání pro chronicky nemocné a handicapované děti. Sraz bude v 16:30 před hlavním vchodem do ZOO. Prosím všechny účastníky exhibice, aby mi potvrdili účast. Pokud budete mít zájem se akce zúčastnit, jste srdečně zváni. Budeme mít možnost si prohlédnout i ZOO a podívat se na Rosomáka sibiřského (Gulo gulo), kterého jsme jako oddíl adoptovali.

Syndikovat obsah