Skip to main content

2. místo na MČR družstev dorostenek vybojovali naše holky. Gratulujeme!!!

V sobotu 24. května se o mistrovské tituly utkalo v Benešově celkem 26 družstev v kategorii žen, dorostenek a starších žákyň a žáků. Z našeho oddílu jsme do bojů o medaile vypravili tři družstva.

Dorostenky

Neměli jsme obsazeny dvě váhové kategorie. Z osmi teamů jsme v pavouku měli za soupeřky nejprve Teplice. Holky bez zaváhání zvítězili 5:2. Další zápas s Judo klub Domažlice byl opět parádní bez prohry na tatami 5:2. Ve finále jsme se utkali s klubem SJ Litoměřice, kde jsme podlehli 2:5. Nejlepší výkon z holek předvedla Zuzka Řeháková, která vyhrála všechny utkání před časovým limitem.

Sestava dorostenek:

 • Červinková Lucie
 • Řeháková Zuzana
 • Křížová Vendula
 • Horňáková Tereza
 • Rožňová Barbora
 • Jankulovská Taryn
 • Straková Aneta

Starší žáci:

5. místo na MČR družstev starších žáků.

Z jedenácti klubů, jsme do prvního kola v pavouku dostali Baník Ostrava. Baník nastoupil v plném počtu 8 závodníků a byl favoritem v našem utkání. Od nás cíl zněl jasně: Neprohrát ani zápas. Za stavu 5:0 jsme si oddechli. S Ostravou jsme vyhráli v poměru 5:4.

V semifinále jsme zápasili s klubem z Kaplic, kde jsme ve velice napínavém souboji nakonec prohráli 4:5. Věděli jsme, že získat medaili bude velice těžké, což se potvrdilo, když jsme znovu podlehli 4:5 České Třebové.

Chyběli nám váhové kategorie –73 a +73, přesto jsme zápasili s cílem poprat se o titul. Opravdu velká bojovnost a srdce týmového ducha, kluci předváděli vynikající výkony. Nejlepší výkony našich kluků předvedli: Kapitán Pavel Preis a Daniel Pochop. Oba 3 x zvítězili a Daniel vše před časovým limitem.

Sestava starších žáků:

 • Preis Pavel
 • Štolba Martin
 • Pintera Daniel
 • Kratochvíl Lukáš
 • Kalivoda Aleš
 • Pochop Daniel
 • Švíka Martin
 • Rovenský Lukáš
 • Hoda Luláš
 • Balák Jakub
 • Černý Marek
 • Bojanovský Cyril

Starší žákyně:

4. místo na MČR družstev starších žaček. Holky bojovali co mohly, ale na úroveň republiky to ještě nebylo. První zápas s Ostravou 2:6, druhý zápas s Olomoucí 2:5 a třetí s SK Kaplice 2:6. Máme mladý tým. Příští rok to bude určitě lepší. Nejlepší judistka z našeho týmu byla na tomto přeboru Anička Třináctá, která vyhrála všechny tři utkání na ipon. Hodnotím snahu děvčat, ale jak už jsem jim po turnaji řekl, je potřeba více tréninku (trénink dělá mistry).

Sestava starších žaček:

 • Kohoutková Aneta
 • Šenkyřiková Jana
 • Kařízková Nikola
 • Třináctá Anna
 • Přichystalová Eva
 • Rodová Elena
 • Hospodková Veronika

Chtěl bych poděkovat všem závodníkům, trenérům ze spolupracujících oddílů a rodičům, za účast a podporu klubu SKKP Brno na tomto přeboru.

Náš cíl: Prosadit se na medailové pozice v obou žákovských kategoriích v roce 2015.

Trenéři: Zdeněk Trávníček, Jiří Halva, René Pintera

PCR_Benesov_2014.jpg
PřílohaVelikost
2014-MČR_dr_dorostenky_tab.pdf339.58 KB
2014-MČR_dr_dorostenky_zap.pdf441.69 KB
2014-MČR_dr_st_zaci_tab.pdf394.6 KB
2014-MČR_dr_st_zaci_zapasy.pdf542.05 KB
2014-MČR_dr_st_zacky-tab.pdf271.17 KB

Všem gratulujeme. Pěkně se to

Obrázek uživatele ivan.petr@4p3.cz

Všem gratulujeme. Pěkně se to čte! Ať se dále daří! Za všechny 4p3 Zdraví Ivan

Gratulujeme všem. Pavel a

Gratulujeme všem. Pavel a Pája.