Skip to main content

VC OSTRAVY - UHERSKÉ HRADIŠTĚ - HRANICE

Nedbaje Velikonočních svátků se v sobotu 19. 4. 2014 vydali Jirka Lindovský, Vítek Doupovec a Filip Nezval reprezentovat barvy SKKP.

VC OSTRAVY

Turnaje se zúčastnilo 160 závodníků, včetně soupeřů z Polska a Slovenska. Jirka naštěstí pojedl víc než Vítek a tak každý bojovali v jiné váhovce. Oba měli pět soupeřů, s přehledem vyhráli své tabulky a postoupili do dalších zápasů. V semifinále Jirka bohužel podlehl soupeři z Femaxu a dosáhl tak „jen“ na bronzovou medaili. Vítkovi se podařilo skolit ve finále obávaného protivníka Fráňu z Mittalu Ostrava a zaslouženě si vybojoval zlatou medaili. Celý turnaj byl výborně zorganizován a souboje na tatami běžely jak běžícím pásu.

Výsledky :

• Vítek Doupovec – 30 kg – 4/0 – 1.místo
  • Jirka Lindovský – 34 kg – 2/1 – 3.místo

Za SRPJ SKKP – Pavla Lindovská, foto Zbyněk Doupovec

VELIKONOČNÍ TURNAJ UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Aby mělo SKKP v sobotu zastoupení též na turnaji na jižní Moravě, vypravili jsme se do Uherského Hradiště, kde jsme byli jediní zástupci mláďat z klubu. Turnaj probíhal celkem svižně a v pravé poledne už měl Filip „odzápaseno“. I přes více než dvouměsíční pauzu v tréninku Filda porazil všechny své tři soupeře na ippon a oslavili jsme tak Velikonoce hezkou zlatou medailí.

Výsledky :

• Filip Nezval – 3/0 – 1.místo

Saša Nezvalová

HRANICE

Minulý víkend jsme byli s Romanem na závodech v Hranicích. Ve skupině byli dva, kde měl za soupeře svého známého z Prostějova ( Matyáš- příjmení si nepamatuji). Roman zvítězil pouze jednou, takže obsadil druhé místo.