Skip to main content

VÁNOČNÍ TURNAJ MOHELNICE 7.12.2013

Mohelnice_2013.jpg

Ani mráz, ani vítr, ani sníh nezabránil sedmi statečným judistům SKKP ve výpravě za dalšími medailemi na tatami do Mohelnice. Čekala nás tam krásná hala, kvalitní soupeři a oproti Hradišti také svižný průběh soutěže.

Vážení bylo jen do 9 hodin, tak někteří (nebudu jmenovat Waldsbergerovi :-), kteří zvolili adrenalinovou trasu přes Svitavy), dorazili na poslední chvíli, ale jelikož spolupracujeme jako dobře namazaný stroj, tak na Tomáše čekal vyplněný lístek a po příjezdu se mohl vrhnout rovnou na váhu. Ve chvíli klidu před začátkem turnaje jsme stihli popřát Vítkovi k narozeninám – sfoukl narozeninovou svíci a dostal krásný muffin.

A teď už nás čekaly poslední letošní boje na tatami. Pod trenérským dohledem Radky Mravcové kluci vybojovali 3 zlaté a 3 bronzové medaile.

Výsledky:

  • Jiří Lindovský 4/0 1.místo
  • Tomáš Waldsberger 4/0 1.místo
  • Roman Sydorkin 4/0 1.místo
  • Adam Ohnisko 2/2 3.místo
  • Vít Doupovec 1/1 3.místo
  • Marcel Mravec 2/1 3.místo
  • Marek Sláma 0/4 bez umístění

Tento turnaj byl poslední, který Tomáš Waldsberger a Adam Ohnisko absolvovali v kategorii mláďat a to bylo potřeba oslavit, proto jsme se na zpáteční cestě zastavili v úžasné cukrárně v Olomouci a sladce zakončili jejich úspěšné působení v kategorii mláďat.

Za SRPJ SKKP Pavla Lindovská

Jenom doplním, že se jednalo

Jenom doplním, že se jednalo o mezinárodní turnaj – Jarda hrdě hlásil 6 Němců a 40 Poláků. Poláky jsem nepočítal (Tomáš W. to tam jednomu spočítal), ale Němců z AC Berlin bylo opravdu 6 – 4 závodníci, trenér a rozhodčí, který se aktivně účastnil u starších žáků. No a z těch 4 měl Marcel ve váze 2 :) Ten s modrým páskem využil krátkého 2 minutového časového limitu a pomalého Marcelova startu a v semifinále poslal Marcela na juko do oprav, kde potkal toho druhého Němce a soustředěným výkonem mu nedal šanci cokoliv udělat, takže Marcel udržel medaili.

Škoda, že organizátorům bylo zatěžko pro 7 závodníků ve váze udělat aspoň skupiny a jako jediná váha v celém turnaji měli pavouka :(