Skip to main content

MVC SLOVINSKO Slovenj Gradec

MVC SLOVINSKO Slovenj Gradec

V sobotu 6.12.08 se konal turnaj ve Slovinsku.

Turnaj byl velmi dobře obsazen s velkou mezinárodní účastí judistů z BLR,HR,SLO,­CZ,SK,UA,H,PL.

Asi 400 sportovců zápasilo na 4 tatami.

Z teamu SKKP se zůčastnili:

Petr Župka 2/1 2.místo Petr měl větší trému než ostatní členové našeho týmu,kterou potom zdárně překonal.Jeho soupeři byli těžší, než on, ale bojoval výborně a podlehl akorát závodníkovi z Maďarska.

Daniel Bradáč 2/2 5.místo Dan předváděl dobré technické judo.V boji o 3.m byl 7 sekund do konce zápas bez hodnocení. Dan chtěl zápas rozhodnout ve svůj prospěch, nastoupil na seoi nage ale soupeř ho okontroval.

Jakub Hrnčíř 2/2 7.místo Kuba má ještě málo zkušeností na závodech se pere jako zkušený borec. Má výborné podmety (sasai).

Marek Mahr 1/2 Mara v prvním zápase nastoupil do chvatu bez dostatečné koncentrace a soupeř využil jeho vychílení ve svůj prospěch. Jeho druhý zápas byl nejrychlejší na celém turnaji 2s. Průběh 2 zápasu :sprint/hod.Jeho třetí zápas vedl na yuko(5) ale podlehl na wazari(7).

Roman Ježek 1/2 Roman vyhrál první zápas nad zeleným páskem.Šel do boje bez respektu a prodal vše co se dosud naučil. Mohl vyhrát i jeho 3 zápas vedl 2× yuko a měl soupeře i v držení ale prohrál na wazari.

Všichni kluci bojovali srdcem s veškerým nasazením a cílem zvítězit.

Celý turnaj byl velmi dobře organizován a o nás dobře postaráno. Spali jsme v horském středisku a stravovali se v restauraci.

V neděli jsme měli dopolední 2 hodinoví trenink s účastníky turnaje zaměřený na randori. Kluci se tam pořadně vyzkoušeli techniky i svoji fyzickou připravenost.

Od našich hostitelů jsme dostali na památku trička a dárkové předměty.

Turnaj a trenink hodnotím jako zdařilý a chválím kluky za dobrý přístup i chování.

Trenéři

Zdeněk Trávníček
Jiří Halva