Skip to main content

MČR MASTERS v Praze

Posted in

V sobotu se v Sokole Praha Vršovice utkalo na otevřeném mezinárodním mistrovství ČR veteránů a veteránek 148 mužů a 20 žen z 59 klubů a 12 zemí. Do výsledkově úspěšného víkendu našeho oddílu výrazně přispěli i naši závodníci, kteří získali 4 zlaté, 2 stříbrné a 1 bronzovou medaili. Výpravě pod vedením trenéra Jirky Proroka a „hrajícího“ trenéra Pavla Bednáře se tak podařilo vybojovat krásné druhé místo v celkovém pořadí družstev.

Pavel Bednář

V sobotu se uskutečnilo Mistrovství ČR Masters mužů a žen. Ačkoliv náš tým neměl zastoupení v kat. žen, získali jsme v oddílové klasifikaci vynikající druhé místo zásluhou všech borců, ještě jednou zdůrazňuji všech borců, kteří podali výkon na samé hranici sebeobětovaní. U Marka Nekvapila i u Břeti Bolfa byl vidět další posun v technice, jen tak dál kluci. DÍK, že jsem mohl vést takový tým. A ještě poděkovaní Pavlu Bednářovi, dík dobrá práce!

Rei trenér Sklíčko

Na tomto výsledku se podíleli:

Mistři ČR:

  • Karel Vojkůvka +100 kg (M7)
  • Vitalij Baykalov +100 kg (M3)
  • Jiří Hiemer +100 kg (M2)
  • Pavel Bednář 81 kg (M5) – aktuální váha 74,80 kg (líný shazovat)

2. místo:

  • Radek Šedaj 81 kg (M5) 2. Místo
  • Leoš Veselý 81 kg (M7) 2. místo

3. místo:

  • Petr Suparič 90 kg (M3) 3. místo

Umístění na dalších místech:

  • Břetislav Bolf 90 kg (M4) 4. Místo
  • Marek Nekvapil 100 kg (M3) 7. místo – aktuální váha 92,30 kg (líný shazovat)

Pavel Bednář

MCR-veterani_2014.jpg
PřílohaVelikost
2014-MCR_Veteránu_poradi_klubu.pdf21.11 KB