Skip to main content

VELKÁ BÍTEŠ

Dne 8. 5. 2011 jsme se zúčastnili turnaje mládeže o Bítešský rohlík. Zápasilo se na třech tatami a celková účast byla 156 judistů z ČR a Rakouska. Z našeho oddílu přijelo 9 závodníků, kterým se podařilo vybojovat 5 zlatých, 2 stříbrné a 2 bronzové medaile. Přestože naše výprava patřila k těm méně početným, podařilo se nám umístit na 3. místě v soutěži družstev za což jsme získali pohár a obrovský rohlík.

Výsledky:

3. MÍSTO V SOUTĚŽI DRUŽSTEV

1.místo – Havlíčková Sabina, Waldsberger Tomáš, Švec Pavel, Preis Patrik.

2.místo – Bedřich Pavel, Preis Pavel.

3.místo – Nekvapilová Markéta, Krčma Lukáš.

Havlíčková Sabina – Zvítězila ve všech zápasech (5/0) a zaslouženě svoji skupinu vyhrála. U Sabiny bylo vidět zlepšení po technické stránce. Pochvala za to, že začala dělat více chvatů. Je potřeba chvaty více kombinovat.

Waldsberger Tomáš – Další výborný a bojovný výkon bez jediné prohry (4/0). Tomáš sice občas nějakou chybu udělal, ale dokázal se poučit a dotáhnout všechny zápasy do vítězného konce. Pochvala za to, že se soustředí na každý zápas.

Švec Pavel – Pavel zvládl všechny (5/0) zápasy bez větších problémů. Je na něm vidět, že je velice dobře připraven fyzicky, technicky i takticky. Zlepšit přechod z postoje na zem (velice pomalé) a dotáčet chvaty.

Preis Patrik – Šel dvě váhové kategorie. Do 24 kg (4/0) a do 25 kg (5/0). Pochvala za přístup ke všem zápasům. Přestože ve všech zápasech zvítězil, musí zapracovat hlavně na úchopu.

Bedřich Pavel – Další výborný výsledek (4/1). Pavel dokázal porazit na ipon i mnohem zkušenějšího soupeře (4.kyu) krásným hodem na ipon. Prohrál jen s jedním soupeřem na 1 pomocný bod a obsadil tak krásné druhé místo. Pavel se nesmí bát nastupovat více do chvatů.

Preis Pavel – Měl dva velice těžké a vyrovnané zápasy (1/1). V prvním zvítězil na wazari, v druhém prohrál na 1 pomocný bod. Pochvala za výkon v obou zápasech. Potřeba zlepšit boj o úchop a taktiku boje.

Nekvapilová Markéta – Byla ve skupině i s chlapci. Podařilo se jí ve dvou zápasech zvítězit a získat bronz (2/3). Markéta musí zlepšit techniku a nastupovat více do chvatů.

Krčma Lukáš – Měl dva zápasy, jeden velice vyrovnaný. Prohrál až na praporky. Pochvala za výkon v druhém zápase kde bojoval až do konce. Potřeba zlepšit techniku a fyzičku.

Krčmová Klára – Měla velice těžkou skupinu, ve které byla jen s chlapci. Přestože nezvítězila ani v jednom zápase (0/5), bojovala ve všech zápasech a nedala nic zadarmo. Pochvala, že nevypustila ani jeden zápas.

Radim Preis

Velká Bíteš 2011
PřílohaVelikost
Výsledky_Velká_Bíteš_2011.pdf4.15 MB