Skip to main content

Mistrovství Evropy ve Slovinsku-fotografie a videa

Posted in
MS_Leos_foto.jpg
MS_Nesta_foto.jpg

Na Mistrovství Evropy ve Slovinsku se členové našeho oddílu neztratili! Titul mistra Evropy vybojovala naše trenérka Michaela Nešťáková a bronzovou medaili vybojoval Leoš Veselý!

Oběma blahopřejeme!!!

Od čtvrtka do neděle se ve Slovinském městečku Podčetrtek konalo Mistrovství Evropy veteránů. Z našeho oddílu se vydalo reprezentovat ČR pět závodníků.

Hned první den startovali Leoš Veselý v kategorii M9 a Pavel Bednář v kategorii M7. Leoš se skvělou bilancí 2/1 vybojoval bronzovou medaili a já mu skládám obrovskou poklonu. Pavel se pral také suprově, ale pro nabitou kategorii skončil s bilancí 2/2 na 7. místě. V pátek se na tatami postavil Adam Kohner v kategorii M3, ale v prvním kole bohužel prohrál a nepostoupil dál.

Sobota patřila „nejmladším“ veteránům a jako první se představil Petr Vosynek v kategorii M2. Hned v prvním kole na něho čekal mistr světa z Gruzie, a i ten den si Gruzínec došel pro titul.. Petr v repasážích prohrál i druhé utkání a s turnajem se musel rozloučit. Poslední boje čekaly na mě. S bilancí 4/0 se mi podařilo dosáhnout na titul a mám z něho obrovskou radost.

Atmosféra turnaje byla nezapomenutelná, fanklub ČR obrovský a zážitek nádherný. Moc se mi líbila splněná sázka Adama Kopeckého (Mistra světa a Evropy kadetů) a Václava Sedmidubského (jeho reprezentačního trenéra), kdy si na turnaji vyměnili role a Adam v roli trenéra mohl být po boku Vaška v jeho cestě za získáním titulu. Super nápad! Všem okolo to dodalo hodně energie a samozřejmě byla legrace.

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat kolegům trenérům SKKP! Jirkovi Prorokovi, který byl nápomocen v přípravě mužům. A já osobně děkuji za přípravu Jardovi Švecovi a všem dorostencům a juniorům, že mě přijali mezi sebe a nepárali se se mnou.

Zlatá medaile patří i vám – děkuji moc!

Michaela Nešťáková

Mistrovství Evropy ve Slovinsku_2023_FO­TOGRAFIE_zde

https://youtu.be/qj6Ip_8cT3Q


https://youtu.be/td1-qyyu-9E


https://youtu.be/9hdEP89EqTA


https://youtu.be/SefCWCgpiJI