Skip to main content

VC Tvrdonice

V sobotu dne 28.4.2018 se konala Velká cena Tvrdonic. Z našeho oddílu se turnaje zúčastnilo 13 závodníků a závodnic. Tentokrát mi děti udělaly velkou radost.

Ze závodů jsme odjeli se 7 vítězstvími, 2 druhými místy a 3 třetími místy. Nezklamali mě mláďata, které se snaží velmi prosadit, mají v sobě velkou bojovnost a odhodlání. Vidím v některých velký potenciál. Vzhledem k tomu, že turnaj byl bodovací pro ml. žáky, někteří i potřebné bodíky získali. Náš klub si z Tvrdonic odvezl i krásný pohár. Do soutěže jsem nominovala celkem 5 dětí (Sofii Špičkovou, Elu Böhmovou, Viktora Böhma, Gora Sarojana a Richarda Schindlera). Velká škoda, že Richard se trochu nepochopitelně o možnost získat medaili nerval a dopředu své boje vzdal, protože nakonec jsme o jeden bod skončili na druhém místě.

Zvítězili :

  • Sofie Špičková, Ela Böhmová, Gor Sarojan, Fišera Adam, Rafaylov Arsenij, Viktor Böhm, Pospíšil Matěj

2. místo obsadili :

  • Viktorinová Marie a Matyáš Schindler

3. místo :

  • Viktorin Lukáš, Paulen Lukáš, Špaka Filip

.......... Míša :)