Skip to main content

Dolní Kounice

Posted in

V neděli jsme navštívili Dolní Kounice. Největší překvapení pro většinu zúčastněných bylo to, že turnaj se neodehrával v Dolních Kounicích, ale v 6 kilometrů vzdálených Malešovicích.

Soutěž běžela přes počáteční zádrhele, způsobené většinou rodiči prohledávájící Dolní Kounice, celkem dobře na dvou tatami.

Nezval Filip – 2/0, první místo. Soupeř byl o 2 roky mladší a bylo to poznat.

Houdek Mojmír – 1/3, čtvrté místo. Mojmír se pral dobře, ale soupeři byli zkušenější.

Procházka Ondřej – 3/0, první místo. Ondra se vyšších soupeřů nebál a jednoznačně všem ukázal, kdo je lepší.

Balák Filip – 3/1, druhé místo. Pěkný výkon, jen jednou trochu zaspal a naběhl soupeři na záda.

Steinhauser Ondřej – 3/0, první místo. Ondra podal soustředěný výkon s kvalitní prací na zemi.

Dvořáček Martin – 3/0, první místo. Krásný výkon.

Pilný Kryštof – 1/2, třetí místo. Kryštof byl ve stejné skupině, jako Martin Dvořáček. Velká pochvala za první závody.

Pospíšil Matěj – 3/1, druhé místo. Matěj se pral výborně, prohrál jen s vítězem z Dolních Kounic a pouze na praporky. Příště ho jistě porazí.

Hotový Prokop – 2/2, třetí místo. Prokop byl ve skupině s Matějem.

Mravcová Mája – 3/0, první místo. Nejhezčí ve váze, soupeři samí kluci, ale s přehledem zvítězila.

Mravcová Bea – 0/3, čtvrté místo. Bea si vytáhla Černého Petra.

Celkově bylo 74 soutěžících, soutěž skončila před druhou hodinou, vyhlašování bylo průběžné. Trochu potrénujeme a hurá na další závody.