Skip to main content

ML 4.kolo

Posted in

Děkujeme řediteli soutěže Moravská liga Jirkovi Pálkovi za zpracování tabulky 4 kola a tady ji máte:

Ahoj.

1. Posílám výsledky 4-kola Moravské ligy JUDO mužů, Tabulku výsledků a přehled utkání.
  2. I když na poslední kolo přijelo jen 8-družstev (uznávám, že začátek září není ideální termín), družstva byly dobře obsazená.
  3. Systém utkání jsme zvolili každý s každým, každé přítomné družstvo tedy mělo 7 zápasů.
  4. V roce 2015 startovalo celkem 12 družstev. Z čtvrtého kola byla omluvena družstva: SK Jihlava, Orel Blučina a JUDO Budo.
  5. Družstvo Sokol Jihlava se opět omluvou neobtěžovalo (bylo to potřetí), ze soutěže jsme je vyloučili.
  6. Turnaj byl v pohodě, řízení soutěže i rozhodování zápasů tradičně na vysoké úrovni.
  7. Gratuluji vítěznému klubu 1.JC Baník Ostrava.