Skip to main content

Extraliga mužů v Brně zůstává!!!!

Posted in
Logo

V Mělníku se minulý víkend konalo závěrečné kolo extraligy mužů, do kterého odjížděl náš tým s jediným úkolem zachránit nejvyší soutěž i pro rok 2011. Výchozí pozici jsme měli za všech klubů nejhorší, nicméně vhodné posílení kádru o dva závodníky z Bytomi a juniora Ondru Kičmera nám dávalo určité naděje. Dokonce i náš "reprezentent!" nejmenovaný JŠ (Jiří Šána) shodil do váhy 81kg, navštívil správného lékaře a byl připraven pomoci týmu. Náš tým potřeboval vyhrát všechny utkání a ještě se spolehnout na ostatní výsledky.... Toto se nakonec podařilo, i když o sestupujícím musel rozhodovat úplně poslední zápas cele soutěže, který jsme vybojovali proti domácímu týmu EME Mělník a který jsme poslali do druhé ligy. Zklamání domácích bylo obrovské, naše euforie také. Již s dobrou náladou na zpáteční cestě jsme si mohli zazpívat oblíbenou písničku....
Hodiny z Mělníka smutně bijú....druhá liga, druhá liga!!!!!!

Sestava SKKP:
60kg Widrzinski
66kg Kičmer
73kg Padělek, Čierny
81kg Šána, Fiala, Petr
100kg Golus, Vojkůvka
+100kg Hiemer, Dufek
trenér Prorok
Výsledky
SKKP - 1JCBO 3:2 (24:20)
SKKP - Plzeň 6:1 (60:10)
SKKP - Mělník 3:3 (30:22)

kompletní výsledky na www.czechjudo.cz