Skip to main content

BRNO CUP OPEN 2014 - KEMP

BC_kemp_2014.JPG

Krátké zhodnocení našich žáků a žákyň na Brno cupu 2014.

Náš turnaj byl velice dobře obsazen a prosadit se na medailovou pozici bylo velice obtížné. V některých váhových kategoriích bylo kolem 40 judistů. Ve velké konkurenci jsme se jako team umístili na 4. místě a nejlépe z klubů z ČR.

Naši sportovci bojovali statečně, ale ve vyrovnaných zápasech jsme vždy prohráli na 1 pomocný bod. Bylo to asi v 6 zápasech. Z našeho klubu bych pozvedl vynikající výkony Sabiny Havlíčkové a Anny Třinácté, které vyhráli svoji váhovou kategorii a velkou mírou přispěli k dobrému umístění klubu.

Další výsledky:

Preis Patrik 2/2, Ohnisko Adam 1/2, Pospíšil Tomáš 0/1, Sláma Marek 0/1, Sydorkin Roman 0/1, Waldsberger Tomáš 2/2, Dohnal Matěj 1/1, Dohnal Jakub 0/1, Trávníček Dominik 0/2, Dvořáček Tomáš 1/2, Preis Pavel 1/2, Černý Marek 0/2, Pintera Daniel 1/1, Pacal Jiří 0/1, Šenkyříková Jana 0/5.

BRNO CUP OPEN 2014 – KEMP

Po turnaji jsme se pořádali tréninkový kemp pro kategorie U 13 a U 15. Postavili jsme cca 500metrů čtverečních tatami ve velké hale. Kempu se zúčastnilo více než 130 sportovců z 5 zemí. Během 2 dnů se konaly 3 tréninky zaměřené na randori. Chci pochválit všechny sportovce z SKKP že kemp zvládli s dobrým nasazením. Děkuji všem sportovcům a trenérům ze spřátelených klubů, za výborný přístup k tréninku a dobrou atmosféru na kempu.

Bylo to náročné, ale stálo to za to! Těším se na další ročník.

Trenéři: Zdeněk Trávníček, Jiří Halva, Jaroslav Švec