Skip to main content

BRNO CUP OPEN 2014

Ahoj.

Děkuji organizačnímu týmu i všem ostatním, kteří přiložili ruku k dílu a podíleli na zajištění mezinárodního turnaje JUDO, největšího ČP ČR. Přehled sportovních výsledků je uveden v příloze tohoto e-mailu, detailní přehledy pak na www.czechjudo.cz.

• Turnaj, který nám závidí celá republika byl po sportovní i organizační stránce velmi úspěšný, pochválili nás všichni přítomní funkcionáři ČSJU v čele s předsedou Mgr. Jiřím Dolejšem i oběma místopředsedy svazu (Mgr. Petr Smolík, Ing. Miroslav Bartel).

• Nesporným úspěchem klubu je i to, že se zahájení turnaje v neděli zúčastnil primátor města Brna.

• Tolik judistů se na TATAMI v ČR zřejmě ještě nesešlo. Máme radost, že to bylo v Brně a že i naše sportovní výsledky byly skvělé.

• Pomohlo nám, že jsme se dohodli s JK Olomouc na zapůjčení dvou tatami, včetně zajištění naložení v Olomouci.

• Turnaj byl veliký a úspěšný, větší než v loňském roce. Byl ale také náročný na spoustu detailů, bez kterých by to prostě neklaplo.

Náš organizační tým to všechno zvládl na jedničku, včetně kempu pro mladé judisty (Po, Út). Kemp je úspěšný, je o něj velký zájem.

• To, že nás judisté v ČR i cizina bere jako klub, který je schopen zajistit a neustále zvyšovat úroveň turnaje, je pro nás zavazující. Známe ale svoje rezervy a víme, že kredit nejlepšího turnaje v ČR můžeme ještě zvýšit.

• Je ale potřeba, aby v příštím roce pomohli i ostatní členové našeho klubu. Ti, kteří nemohli, nevěděli nebo předstírali, že neví.

Vím, že je to někdy složité, ale vím i to, že klub např. musí zajistit časomíru na 8– tatami (tj. 24 osob + náhradníci na střídání) a to jsme zmákli jen tak-tak. Každá chybička by mohla být fatální.

To ale nechceme, protože jsme z klubu JUDO SKKP Brno a máme na to.

Takže si prosím zaškrtněte v kalendáři data 18,19 a 20. 9. 2015 data příštího turnaje.

Klub bude v tu dobu potřebovat vaši pomoc.

S pozdravem Jiří Pálka, předseda klubu

Kompletní výsledky naleznete na stránkách ČSJu: http://www.czechjudo.org/2014-cp-brno

Fotogalerie Zbyňka Kříže: http://zbynekkriz.rajce.idnes.cz/BRNO_CAP_2014

BC_2014.JPG
PřílohaVelikost
BRNO CUP OPEN - 2014 zhodnocení.pdf82.74 KB