Skip to main content

VC Litoměřic - Český pohár

V neděli 28. 4. 2010 se 10 našich svěřenců účastnilo VC v Litoměřicích. Turnaj byl silně obsazen, účastnilo se 517 závodníků. I přesto jsme vybojovali 3 cenné kovy.

1. Místo: Daniel Bradáč – V kategorii –46 ml.ž. bylo 30 závodníků. Měl 5 zápasů ve všech zvítězil. Dan se výborně soustředí na zápasy a využívá své technické připravenosti. Jeho poctivý přístup k tréninku se projevuje na turnajích, kde si buduje respekt u svých soupeřů.

2. Místo: Vendula Křížová – 3 výhry jedna prohra. Vendula byla pro trenéry překvapení turnaje. Výborný přístup k zápasům a chuť vyhrávat. Bez zaváhání porážela i zkušenější závodnice.Stříbrná medaile je krásná odměna za její skvělý výkon.

3. Místo: Petr Župka – 2 výhry, 2 prohry. Petr patří ke zkušeným závodníkům z našeho týmu. Zvyká si na kategorii st.žáků.Jako vždy bojoval s velkým nasazením a zúročil svoje zkušenosti a taktickou připravenost.

5. Místo: Tereza Němcová – V boji o 3. místo Terka v poslední vteřině spadla na yuko. Je to škoda, prala se s velkým nasazením a chutí zvítězit.

7. Místo: Calin Panfili – 2 výhry, 2 prohry. Calin je bojovník. Určitě má ještě na lepší umístění ale momentálně se mu nedaří technika a kombinace. Po domluvě s trenéry na tom zapracujeme.

Magda Šubrtová  – I když se Magdě nepodařilo dosáhnout na medaili,vidím velké zlepšení. Technicky se začíná prosazovat. Myslím, že brzy na turnajích zúročí její kvalitní přístup k tréninku.

Roman Ježek – prohrál 2 zápasy. Roman bojoval a chtěl zvítězit,(mohl zvítězit)ale dělá stále chybu v úchopu. Domluvili jsme se, že na úchopu a osobní technice více zapracujeme. Potom brzy prodá svou tvrdou práci v tréninku na zápasech.

Marek Mahr – ve váze do 38 kg startovalo 42 judistů. Marek prohrál v prvním zápase a soupeř nevyhrál skupinu, tak ho nevytáhl do dalších bojů.

Jakub Hrnčíř – prohrál – neslyšel že má nastoupit na tatami. (Trenéři taky neslyšeli, že má nastoupit). Každý závodník si má hlídat kdy jde jeho váha. Na omluvu této situace musím konstatovat, že to bylo mezi 18–19 a udržet pozornost od rána je dosti náročné.

Turnaj končil po 19 hodině a byl velice náročný na koncentraci závodníků. Turnaj bereme jako úspěšný jen tak dále pro celý tým. Medailistům GRATULUJEME.

Trenéři Zdeněk Trávníček
Jiří Halva