Skip to main content

VC VESELÍ NAD MORAVOU

VC Veselí nad Moravou

Dne 6.února se konala VC Veselí nad Moravou pro mláďata a mladší žáky. Z našeho oddílu se zúčastnilo deset závodníků.

Umístění:

  • 1.místo – Bradáč Daniel, Preis Pavel.
  • 2.místo – Chalupová Kateřina, Havlíčková Sabina, Ježek Roman, Krčma Lukáš, Carda Pavel.

Bradáč Daniel – V kategorii ml. žáků do 46 kg měl čtyři zápasy. Ve všech zvítězil před časovým limitem a zaslouženě vyhrál.

Preis Pavel – Ve váze do 23 kg měl čtyři zápasy. V zápase o první místo sice prohrával na wazari, ale svojí bojovností dokázal zápas otočit a vyhrát na ipon.

Chalupová Kateřina – Ve váze do 36 kg měla dvě soupeřky. Katka se nesmí spoléhat pouze na jeden chvat.

Havlíčková Sabina – Ve Váze do 30 kg měla čtyři soupeřky. Přestože měla z naší výpravy nejméně zkušeností, prohrála pouze jeden zápas a umístila se na krásném druhém místě. Pokud bude pravidelně jezdit na závody, její výkonnost půjde rychle nahoru.

Ježek Roman – Ve váze do 60 kg měl tři soupeře. Protože se jeden ze soupeřů zranil, měl Roman jen dva zápasy. Jeden velice rychlý zápas, ve kterém zvítězil na ipon a v druhém velice vyrovnaném zápase prohrál na yuko.

Krčma Lukáš – V kategorii mláďat do 46 kg měl dva zápasy. Jedno vítězství a jedna prohra, tentokrát stačila na druhé místo. Lukášovi chybí v zápase větší nasazení a lepší technika.

Carda Pavel – Ve váze do 55 kg měl dva soupeře. Jedno vítězství a jedna prohra, také druhé místo a úplně stejná výtka jako u Lukáše. Malé nasazení a horší technika jak v postoji tak v boji na zemi.

Župka Jan – V kategorii mláďat ve váze do 23 kg měl čtyři soupeře. Jedno vítězství na yuko, však stačilo jen na čtvrté místo. Honza měl ve skupině starší a zkušenější soupeře. Pochvala za bojovnost.

Popelka Vojtěch – Ve váze do 42 kg měl šest soupeřů. Prohrál dva zápasy a nepostoupil ze skupiny. Pokud si Vojta začne více věřit začne vyhrávat.

Scholz Thomas – V kategorii mláďat do 25 kg měl sedm soupeřů. Měl velice těžkou skupinu. Prohrál tři zápasy a nepostoupil ze skupiny. Zklamání z toho, že ve všech zápasech prohrál na ipon.

Blahopřejeme a těším se, že se uvidíme na dalších závodech.

Radim Preis a Zdeněk Trávníček.