Skip to main content

Mistrovství republiky mladších žáků a žákyň

Posted in
MČR Chomutov 9.11.2009

16.11.2009 se konalo mistrovství republiky mladších žáků a žákyň v Chomutově. Z našeho oddílu SKKP se zúčastnilo 7 závodníků. 5 kluků a 2 děvčata.

Umístění:

  • 1.místo – Hanka Muchová.
  • 3.místo – Petr Župka, Jakub Diakov.

Hanka Muchová se stala Mistrem ČR ve váze do 36 kg. Vyhrála 5 zápasů a předvedla cílevědomý bojovný výkon..

Petr Župka vybojoval 3.místo v kategorii do 30 kg. Petr v prvním zápase prohrál na 1 pomocný bod což mu překřížilo cestu ke zlatu. Potom Petr nenechal nic náhodě a potvrdil svůj stabilní dobrý výkon, kdy vyhrál další 3 utkání na Ipon.

Jakub Diakov získal 3. místo ve váze do 60 kg. Jakub měl první zápas až po 16 hod. Přesto se dobře koncentroval na své zápasy a zaslouženě vybojoval bronzovou medaili.

Daniel Bradáč 7.místo –42 kg. Dan byl dobře připraven na mistrovství, bojoval s obrovským nasazením ale přebor mu nevyšel podle našich představ.

Calin Panfili – 46 kg. Od Calina se očekávalo, že se bude drát na nejvyšší příčky, což svým výkonem dokazoval, ale v druhém zápase v poslední vteřině zaváhal a prohrál na yuko. Tímto nepostoupil do dalších bojů.

Dorota Brzezinová –36 kg. Dorka se poctivě připravovala s naším teamem na tento přebor, ale v prvním zápase prohrála na 1 pomocný bod a už nepokračovala v bojích. Dorota zúročí poctivý trénink v dalších turnajích.

Marek Mahr – 38 kg. Markovi se nedařilo podle našich představ, prohrál 2 zápasy a tím neprorazil mezi špičku na tomto mistrovství.

Zisk 3 medailí hodnotí trenéři kladně, i když jsme jich mohli získat i více.Věřili jsme v úspěch na medaile Calina Panfiliho a Daniela Bradáče kteří podávají výborné výkony po celý rok.

Trenéři Zdeněk Trávníček
Jiří Halva