Skip to main content

VC OSTRAVY

VC Ostravy-září.jpg

Dne 26.září se konaly závody v Ostravě. Za náš oddíl přijelo sedm závodníků. Z šestnácti oddílů se naše výprava umístila na celkovém 5.místě.

Umístění:

  • 1.místo – Dračková Zuzana, Preis Patrik, Preis Pavel.
  • 3.místo – Šubrtová Magda, Růžička Vojtěch.

Preis Patrik – V kategorii benjamínků do 20 kg měl dva zápasy, ve kterých zvítězil na yuko a ipon.

Preis Pavel – Ve váze do 23 kg měl pět zápasů, které vyhrál na ipon.

Dračková Zuzana – Ve váze do 36 kg měla pět soupeřů. Všech pět zápasů vyhrála a umýstila se tak zaslouženě na prvním místě.

Šubrtová Magda – Ve své kategorii neměla soupeřku a proto byla přeřazena do kategorie mladších žaček do 48 kg. Měla tři zápasy. 1 vítězství ve skupině však stačilo pouze na třetí místo.

Růžička Vojtěch – Ve váze do 40 kg měl sedm soupeřů. První dva zápasy vyhrál, další dva prohrál. Vojta se musí naučit soustředit na všechny zápasy.

Bradáčová Katka – 1 vítězství / 4 prohry. Ve své kategorii neměla soupeřku a proto byla přeřazena do kategorie starší žáci do 73 kg. Přesto, že měla v této skupině velice těžkou pozici, dokázala jednou zvítězit a v dalším zápase vedla na wazari.

Tomáš Rak – V kategorii starších žáků do 55 kg měl sedm soupeřů. V boji o 3.místo však prohrál a neumístil se. Tomáš potřebuje zapracovat na technice a nesmí se bát nastupovat do chvatů i za cenu toho, že se někdy něco nepovede.

Všem blahopřeji a těším se, že se uvidíme na dalších závodech.

Radim Preis