Skip to main content

VC VELKÉ BÍTEŠE

VC Bíteše.JPG

Dne 10.května se konaly závody ve Velké Bíteši. Za náš oddíl přijelo šest závodníků. Závodů se zúčastnilo 16 oddílů a 140 závodníků.

Umístění:

  • 1.místo – Preis Patrik.
  • 2.místo – Preis Pavel.
  • 3.místo – Ježek Roman, Diakov Jakub.

Preis Patrik – V kategorii benjamínků do 21 kg měl dva zápasy, ve kterých zvítězil na ipon a wazari.

Preis Pavel – Ve váze do 22 kg měl tři zápasy, ve kterých dvakrát zvítězil a jednou prohrál.

Ježek Roman – Ve váze do 55 kg měl čtyři soupeře. Dvě vítězství / dvě prohry. V boji o druhé místo ve skupině prohrál na wazari. Celkově předvedl standardní výkon.

Diakov Jakub – Měl ve své váze 7 soupeřů. První dva zápasy vyhrál. Další zápasy jsme již neviděli, protože jsme odjeli (Jakub přijel s Danem a Terkou po vlastní ose).

Diakovová Tereza – Ve váze do 31 kg 1 vítězství / 3 prohry. Terezka se sice neumístila, ale velice ji chválím za přístup ke všem zápasům. Byla aktivní a nebála se nastupovat do chvatů. Chce to zapracovat na technice a naučit se nějaké kombinace.

Dračková Zuzana – V kategorii mláďat do 34 kg měla Zuzka 6 soupeřů. 1 vítězství / 2 prohry však na postup ze skupiny nestačilo. Zuzka poslední dobou zbytečně prohrává na 1 pomocný bod. Pokud se nebude bát ve vyrovnaných zápasech jít trochu na riziko i za cenu prohry na víc bodů, bude v takových zápasech určitě vítězit.

Všem blahopřeji a těším se, že se uvidíme na dalších závodech v Hodoníně (sobota 16.5.).

Radim Preis