Skip to main content

TURNAJ PŘÍPRAVEK V OLOMOUCI

Olomouc.JPG

Dne 26.4.2009 se konal turnaj přípravek v Olomouci. Za náš oddíl přijelo 11 závodníků.

Umístění:

  • 1.místo – Bradáč Daniel, Brzezinová Dorota, Ježek Roman, Župka Petr, Rojka Tomáš, Preis Pavel a Preis Patrik.
  • 2.místo – Mahr Marek, Preis Patrik.
  • 3.místo – Dračková Zuzana.

Bradáč Dan – V kategorii ml. žáků do 43 kg měl dva zápasy.V prvním zápase zvítězil na ipon a v druhém na Wazari. Pochvala za druhý zápas, který byl dlouho vyrovnaný, ale po získání Wazari, zvládl Dan zbytek zápasu velice dobře takticky a pohlídal si svoje vedení až do konce zápasu.

Brzezinová Dorota – Měla ve váze do 40 kg jen jednu soupeřku, s kterou se hodně trápila. První zápas prohrála na yuko, v druhém zvítězila na 1 pomocný bod a v rozhodujícím třetím zápase zvítězila na ipon. Dorka potřebuje zapracovat na technice a v zápasech používat více chvatů.

Ježek Roman – V kategorii mláďat do 58 kg měl jednoho soupeře. Ve dvou velice rychlých zápasech zvítězil na ipon a nedal soupeři žádnou šanci.

Župka Petr – Jeden z nejlepších výkonů na celém turnaji.Tři zápasy/tři ipony. Svoje soupeře doslova převálcoval a zaslouženě vyhrál.

Rojka Tomáš – V ml. žácích do 46 kg zvítězil dvakrát na ipon. Svoji skupinu vyhrál, ale je potřeba přidat trochu na razanci a rychlosti.

Preis Pavel – Taky velice kvalitní výkon. Tři zápasy/tři ipony. Pochvala za aktivitu a zodpovědný přístup ke každému zápasu.

Preis Patrik – Ve váze do 18 kg neměl soupeře a proto šel váhu do 22 kg. V prvním zápase zvítězil na 1 pomocný bod, v druhém na ipon a v třetím zápase, který podcenil prohrál na ipon.

Mahr Marek – V ml.žácích do 36 kg jedno vítězství / jedna prohra. Docela slušné zápasy, ale už jsme u něj viděli i lepší výkony.

Dračková Zuzana – Ve váze do 32 kg 1 vítězství / 2 prohry. V prvním zápase zvítězila na ipon, v druhém velice vyrovnaném zápase s technicky vyspělejší soupeřkou prohrála na 1 pomocný bod a ve třetím zápase prohrála na ipon. V druhém zápase mohla i vyhrát, ale respekt z vyššího pásku Zuzce trochu svazoval nohy. Pokud by zápasila trošku odvážněji pravděpodobně by zvítězila.

Popelka Vojtěch – Měl ve váze do 35 kg tři zápasy ve kterých se mu příliš nedařilo. Pochvala za bojovnost, zvláště v druhém zápase, kdy jej měl soupeř v držení a Vojta se 1 vteřinu před limitem z držení vyprostil.

Župka Jan – Na svých prvních závodech ve váze do 22 kg měl Honza velice těžkou skupinu, ve které se rozhodně neztratil (1 výhra / 3 prohry). Do zápasů šel aktivně a nebál se nastupovat do chvatů, za což jej velice chválíme. Chce to jen nasbírat více zkušeností na závodech. Do týmu velice dobře zapadnul a těšíme se, že s námi bude jezdit i na další závody.

Závěrem bych rád poděkoval, že náš tým přijeli podpořit i Roman Ježek st.,Dračka Mirek a Župka st., kteří tak přispěli k výborné atmosféře v našem velice úspěšném týmu. Radim Preis a Zdeněk Trávníček.